MĒS PIEDĀVĀJAM

“Zeltīte Tattoos” ir radīts mums un jums – grezna mirkļa radīšanas cienītājiem, tādēļ zīmola pieeja klientu vēlmēm dažādos pasākumos ir individuāla – raksti mums uz zeltitetattoos@gmail.com lai uzzinātu vairāk par sadarbības iespējām!

 

Uzņēmumiem

Tetovējumi, kuri radīti mūzikas un mākslas pasākumiem, īpašiem notikumiem un uzņēmuma vai zīmola popularizēšanai. Tas ir jauns un oriģināls veids kā iepriecināt klientus, pasākuma viesus vai saliedēt kolektīvu zem vienotas simbolikas. Vairāk šeit.

 

Korporatīvie pasākumi

Ar savu stendu piedalāmies gan jestrās vasaras, gan greznās Ziemassvētku ballēs, palīdzot radīt pasākumam neaizmirstamu auru. Zelta tetovējumu uzklāšana neprasa ilgu laiku, bet rada noturīgu efektu jebkurā pasākumā.

 

Tematiskās ballītes

Mūsu klientu vidū ir dažādu dzīves baudītāju pasākumi – sākot ar vecmeitu ballītēm un kāzām līdz pat greznām jubilejām uz jahtām vai sportiskiem laivu braucieniem un karnevāliem. Braucam aplīmēt pašas vai piedāvājam piemērotāko dizianu komplektu, jau sagatavotu ērtai lietošanai.

 

Bērnu ballītes

Spīdīgas uzlīmes ir ne vien pieaugušu dāmu un kungu favorīts, bet sajūsmina arī pašus mazākos. Uzlīmes nav toksiskas un veslībai kaitīgas – ar tām var izdaiļoties bez rūpēm. Dizainu klāstā bērnu pasākumiem iekļautas īpaši krāsainas un tumsā spīdošas uzlīmes.

 

Sava dizaina pasūtījumi

Ja padomā īpaši tetovējumi uzņēmuma pasākumam vai īpašam dzīves notikumam, piedāvājam izgatavot arī personalizēta dizaina tetovējumus. Vairāk par piedāvājumu lasi šeit.

 

Vairumtirdzniecība

Ja vēlaties iegātādies vairāk par 30 tetovējumu plāksnītēm, mēs piedāvājam iespēju “Zeltīte Tattoos” produkciju izvietot veikalos un stendos, kā arī veikt individuālus pasūtījumus.

 

Mode & mediji

Zelta tetovējumi kļuvuši par modes dāmu iecienītu aksesuāru un stilistu draugu interesantu fotosesiju izveidošanā. Piedāvājam dažādas sadarbības iespējas un arī iedvesmu tetovējumu izmantošanai interesantākajos veidos. Raksti mums, lai uzzinātu par sadarbības iespējām.