Par īslaicīgajiem tetovējumiem

Īslaicīgie tetovējumi ir pāris sekundēs iegūstami, noturīgi ornamenti uz ķermeņa – gaumīgs un smalks aksesuārs. Pāri okeānam šie tetovējumi tiek dēvēti par „flash tattoos” un šogad tie iemantojuši atzinību stilistu un modes blogeru vidū. Zelta vilnis jeb #flashtattoos paķēris sērfotājus un pludmales ballētājus no Havaju salām, līdz Austrālijai un Kalifornijai.

 

Kā īslaicīgais tetovējums tiek uzlikts?

Tas ir pavisam vienkārši paveicams pāris sekundēs – mājas vai pat ceļā uz ballīti! Vajadzīgas tikai šķēres un ūdens. Uz notīrītas ādas virsmas uzliek tetovējumu, iepriekš noņemot aizsargplēvi. Ar samērcētu auduma gabaliņu vai salveti vienmērīgi samitrina papīra kārtu, līdz tā ir piesūkusies ar mitrumu. Lēnām noņem papīra kārtu no ādas un tetovējums ir gatavs! Tetovējums turēsies labāk, ja āda būs attaukota, tīra un sausa. Tetovējumu var noņemt, notīrot ar jebkuru ķermeņa eļļu.

Cik ilgi tetovējums turas?

No 2-5 dienām, atkarībā no tā, kurā vietā tas uzlikts un kā tiek nēsāts. Lai tetovējums turētos ilgāk, ieteicams izvairīties no ziepēšanas, eļļām un taukainiem krēmiem.

Vai zelta tetovējumi nav kaitīgi ādai?

Tie ir pilnīgi droši, nesatur kaitīgas vielas un ir piemēroti ikviena lietošanai, bet neiesakam lietot uz īpaši jūtīgas vai alerģikas ādas, ap acīm un bērniem līdz 6 gadu vecumam. Tetovējumus var kombinēt un likt praktiski jebkur – kājām, rokām, muguras, pieres, pat nagiem. Tetovējumi sastāv no folijas tipa tekstilšķiedras materiāliem, kas plaši tiek izmantoti arī pārtikas iepakojumos, audumos un dekoros.

Kā uzklāt īslaicīgo tetovējumu?

Screen+Shot+2015-06-19+at+11.44.18

Kā var noņemt īslaicīgo tetovējumu?
Īslaicīgo tetovējumu no ādas var vienkārši noņemt ar jebkuru eļļu: olīveļļu, kokosriekstu eļļu, vai jebkuru citu ķermeņai kopšanai piemērotu eļļu, to paturot uz tetovējuma vietas un pēc 1min viegli notīrīt to no ādas. Pēc tetovējuma noņemšanas notīrīto vietu iesmērēt ar mitrinošu ķermeņa krēmu

Vai īslaicīgie tetovējumi ir ūdensizturīgi?

Jā, pilnīgi droši variet baudīt ūdenspriekus! Tikai parūpējaties, lai īslaicīgais tetovējums tiktu uzlikts uz pilnīgi sausas ādas un ļaujiet tam nožūt vismaz 30 minūtes pirms došanās ūdenī! Tikai atcerieties tetovējumus sargāt no sauļošanas eļļām, eļļainiem krēmiem un ķermeņa mazgāšanas līdzekļiem.
Vai zelta tetovējumi iesauļojas?

Jā, tie atstāj interesantus rakstus uz ķermeņa ādas, ja ar tiem pavadīts ilgstošs laiks saulē.
Vai uzlīmējamie tetovējumi domāti arī vīriešiem?

Protams! Labprāt izrotāsim arī vīriešu ķermeņus un drīzumā Zeltīšu piedāvājumā arī pašu radītie īslaicīgie tetovējumi ar Latvijas simboliku kas būs piemēroti gan dāmām, gan kungiem! Vienīgais ieteikums- nelīmēt tetovējumus uz ķermeņa dalām ar biezu apmatojumu, jo tas kārtīgi nepielips ādāi.