Piegāde

Piegāde Latvijā

Pasūtījumu piegāde Latvijā notiek ar prioritāru vēstuli ar Latvijas Pasta starpniecību un pasūtījumu savā pastakstē varēsi ieraudzīt 2-5 darba dienu laikā pēc pasūtījuma apmaksas.

Piegādes cena: 1 EUR parasta vēstule, 2.3 EUR ierakstīta vēstule

*Ierakstītu vēstuli iesakām izvēlēties gadījumos, kad tetovējumi nepieciešami uz konkrētu datumu, kā arī vienmēr izmantojam “TAVS DIZAINS” tetovējumu pasūtījumiem.

Ja pasūtījumu nepieciešams saņemt līdz konkrētam datumam, ieraksti to pasūtījuma piezīmēs vai raksti mums e-pastā.

! Ja pasūtījumu neesi saņēmis norādītajos termiņos, raksti mums uz zeltitetattoos@gmail.com – mums ļoti rūp, lai sūtījumi pie jums nokļūtu laicīgi.

 

Piegāde Eiropā / Delivery within the EU

Zeltīte Tattoos piegādā pasūtījumus arī kaimiņvalstīs un Eiropā, tostarp Apvienotajā Karalistē un Īrijā. Piegāde tiek veikta ar Latvijas Pasta starpniecību 5-7 darba dienu laikā.

Delivery available to all EU countries with the help of Latvijas Pasts (Post of Latvia) within 5-7 business days.

Piegādes cena / Shipping cost: 2.5 EUR

 

Piegāde ārpus Eiropas / Delivery outside the EU

Ja vēlaties saņemt pasūtījumu ārpus Eiropas, rakstiet mums uz zeltitetattoos@gmail.com / For shipping outside the EUR, please contact uz by e-mail zeltitetattoos@gmail.com.

 

Pasūtījumu saņemšana klātienē

Īpaši vienojoties pasūtījumus iespējams saņemt arī klātienē, bet iesakām apmeklēt sadaļu “KUR PIRKT” – iespējams kāds no veikaliem, kuros piedāvā “Zeltīte Tattoos” ir pa ceļam!