PIRMSKĀZU BALLĪTĒM

Papildini savu pirmskāzu ballīti, kāzas vai jebkuru īpašu notikumu ar individuāla dizaina tetovējumiem, radītiem tieši jums!

Dizaina sagatavošana
Esam radījuši īpašus dizainus kāzām un pirmskāzu ballītēm un kādu no tiem iespējams izvēlēties šeit. Izgatavojam arī personalizētu dizainu tetovējumus ar klienta izvēlētu tekstu vai zīmējumu.
Mēs izgatavojam tetovējumus visās varavīksnes krāsās. Metālisku tetovējumu druka iespējama no 500 gab., taču, ja ir vēlēšanās krāsainus individuālos tetovējumus papildināt ar zelta elementiem, iesakām papildināt pasūtījumu ar gatavo tetovējumu dizainiem.

Tetovējumu cenas
Zetattoos dizaini:
Melni tetovējumi: 1.5 EUR
Krāsaini tetovējumi 2.5 EUR


Sava dizaina zīmējums

Melni tetovējumi: 2 EUR
Krāsaini tetovējumi 3 EUR

Minimālā pasūtījuma summa (pirms piegādes) ir 10 EUR.

Apmaksa
Pasūtījuma apmaksa ar bankas pārskaitījumu.

Pasūtīšana
Pasūtījumu iespējams veikt rakstot uz zeltitetattoos@gmail.com.

Izgatavošanas laiks
Tetovējumi tiek izgatavoti 3 -5 darba dienu laikā no pasūtījuma apstiprināšanas un apmaksas brīža. Ja nepieciešams tetovējumu saņemt ātrāk, to iespējams noformēt kā steidzamu pasūtījumu par papildu samaksu.

Piegāde
Tetovējumus nosūtām pēc klienta izvēles ar ierakstītu vēstuli (1.60 EUR) vai pakomātiem (2.70 EUR)

Kvalitāte un noturība
Tetovējumu noturība ir 2-3 dienas, bet, ja nepieciešams noņemt ātrāk – to vienkārši iespējams paveikt ar eļļiņas palīdzību. Pasūtot tetovējumus pasākumam ar konkrētu viesu skaitu, vienmēr iesakām pasūtīt kādu tetovējumu rezervē.