TAVS DIZAINS

Izveido sava dizaina tetovējumu!

Parādi savu individualitāti un radošo garu ar sava dizaina tetovējumu! Tā būs lieliska dāvana, interesants aksesuārs vai akcents kādam īpašam pasākumam!

Kam noderēs personalizētie tetovējumi?

  • Iespēja izmēģināt tetovējuma dizainu pirms veido īsto tetovējumu
  • Oriģināls aksesuārs pasākumam vai ikdienai
  • Unikāla dāvana draugiem, ģimenei vai mīļotajam cilvēkam
  • Tetovējumi lieliski papildinās pasākumus vai tematiskās ballītes
  • Oriģināls aksesuārs kāzām un vecmeitu ballītēm
  • Raibi aksesuāri bērnu ballītēm ar iemīļotajiem multeņu varoņiem

Pieejamie daudzumi un krāsas

Tetovējumus iespējams izgatavot visās varavīksnes krāsās un to kombinācijās, sākot ar vienu vienīgu tetovējumu, bet zelta, sudraba un citi metāliski spīdīgie tetovējumi individuālajiem pasūtījumiem pieejami no 500 eksemplāriem.

Cenas

Sava dizaina tetovējumu cenas sākas no 1 EUR, taču minimālā pasūtījuma summa ir vismaz 10 EUR. Cena katram pasūtījumam atšķiras – to nosaka dizains, krāsu izvēle, skaits un izmērs.

Dizaina sagatavošana

Varam arī palīdzēt piemeklēt vai izveidot jums vēlamo dizainu. Dizaina izgatavošana ir papildu pakalpojums un nav iekļauts tetovējumu drukas cenā. Bet labprāt sniegsim padomus, kur meklēt vai kā izveidot pašiem savu dizainu!

Piegādes laiks

Tetovējums tiek izgatavots un nosūtīts uz piegādes adresi 5 līdz 21 darba dienu laikā no dizaina apstiprināšanas un apmaksas brīža, tas atkarīgs no pasūtījuma apjoma un tehniskajiem parametriem. Ja nepieciešams tetovējumu saņemt ātrāk, to iespējams noformēt kā steidzamu pasūtījumu par papildu samaksu.

Tehniskie parametri

Katram iesniegtajam failam jāatbilst drukas kvalitātei – mēs noteikti palīdzēsim saprast, vai fails būs piemērots tetovējuma radīšanai – ja kaut kas no zemāk minētā rada šaubas vai ir neskaidrs, droši raksti mums!

Izvēlētajam attēlam jābūt uz caurspīdīga vai balta fona. Lai tetovējumi izskatītos iespējami efektīvāk uz ādās, iesakam izvēlēties dizainus ar izteiktām/biezām līnijām un piesātinātām, košām krāsām.

Failu formāti, ar kuriem draudzējamies: PNG, JPG, PDF.
Lieliskam efektam minimālā izšķirtspēja 300Dp.

Pirms sūti mums tetovējumu izgatavošanai, izprintē izvēlēto failu uz parastā printera, lai pārliecinātos par izvēlētā dizaina izmēru un kvalitāti.
Mūsu e-pastam nepatīk, ja iesūta vairāk par 8MB lielus failus, lielākus failus iesakām sūtīt caur failapmaiņas servisiem: failiem.lv vai wetransfer.com

Korporatīvie pasūtījumi

Ja plāno tetovējumus izgatavot vērienīgākam pasākumam, sava uzņēmuma vai zīmola popularizēšanai, to iespējams izdarīt gan zelta, sudraba un neona, gan visos varavīksnes toņos. Ar vai bez iepakojuma un citiem personalizētiem risinājumiem. Pasūtījumiem sākot no 500 eksemplāriem izgatavošanas laiks ir 3 nedēļas.

Izgatavosim gan Tevis radītos dizainus, gan radīsim jaunus, unikālus dizainus pēc tavām vēlmēm un idejām.

Lai uzzinātu vairāk, raksti mums uz: zeltitetattoos@gmail.com – katrs piedāvājums tiek sagatavots individuāli.