UZŅĒMUMIEM

Tetovējumiem, kuri radīti mūzikas un mākslas pasākumiem, īpašiem notikumiem un uzņēmuma vai zīmola popularizēšanai. Tas ir jauns un oriģināls veids kā iepriecināt klientus, pasākuma viesus vai saliedēt kolektīvu zem vienotas simbolikas.

“Zeltīte Tattoos” ir plaša pieredze indivudāla dizaina tetovējumu drukā uzņēmumiem un lielisko klientu vidū ir “Laima”, “Corona”, “Swedbank”, “Adidas”, “Tele2”, “Latvijas Olimpiskā Komiteja”, festivāls “LAMPA”, klubs “FIRST”, “Mozaīka” un citi.

Īslaicīgos tetovējumus uzņēmumiem iespējams radīt gan kā atsevišķas uzlīmes dažādos izmēros, gan kā tetovējumu plāksnes – melnos, krāsainos, zelta un sudraba toņos. Izgatavojam klientu radīta dizaina tetovējumus, vai radām oriģinālus dizainu atbilstoši klienta vēlmēm.

 

Atkarībā no tetovējumu drukas apjoma un dizaina sarežģītības, pasūtījumu izpildām 1-3 nedēļu laikā. Katram pasūtījumam pieejam individuāli un sagatavojam atsevišķu piedāvājumu vadoties pēc klienta vēlmēm.

Ja vēlaties pārsteigt pasākuma viesus arī ar tetovējumu uzlīmēšanas staciju, piedāvājam savus pakalpojumus gan ar jau mūsu gatavajiem tetovējumu dizainiem, īpaši atlasītiem pasākuma tematikai, gan klientu radītiem dizainiem.

Lai uzzinātu vairāk, rakstiet uz zeltitetattoos@gmail.com